Bizi Tanıyın

site2

Değerlerimiz

  • Dürüstlük
  • Sadakat
  • Yenilikçilik
  • Açıklık
  • Güvenilir ve Adil olmak

Hakkımızda

Şirketimiz, Türkiye’de bulunan doğal taşı tüm dünyaya tanıtmak amacıyla 5 Ocak 2009 tarihinde Stone Bazaar Madencilik Dış Ticaret LTD. ŞTİ unvanı ile Denizli’de kurulmuştur.  Kurulduğu günden bu yana Türkiye’de üretilmiş olan doğal taşın ihracatını başarı ile gerçekleştirmektedir.  Bu başarısını 2014 yılında Ege Maden İhracatçıları Birliği’nden aldığı “Denizli’den en fazla ihracat gerçekleştiren üçüncü firma” ödülü ile taçlandırmıştır. Gerçekleştirdiği ihracat faaliyetleri sonucunda sektöründe giderek büyüyen şirketimiz, üretim faaliyetlerini de gerçekleştirmek için Ekim 2015 tarihinde Artmersan Mermer Sanayi LTD. ŞTİ unvanı altında Denizli’nin Honaz ilçesinde bulunan fabrikasına taşınmıştır. Kapalı üretim alanı 2500 m², toplam da 15000 m² olan fabrikasında üretim faaliyetlerine devam etmektedir. Sektöründe emin adımlarla ilerleyen Artmersan, tüm dünya ülkelerinin ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte olan ürünlerinin %100’ünü ihraç etmektedir.

Misyonumuz

Aile değerlerini sahiplenen, ülkesine ve milletine katkıda bulunan, inovatif, Dünya standartlarında verimlilik ve karlılıkla çalışan, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan bir şirket olmak.

Vizyonumuz

Yüksek teknolojiye sahip altyapı, kurum kimliği, deneyimli personeli ve Dünya standartlarında üretim kalitesi anlayışı ile müşterilerine nitelikli ürünler sunan, Türkiye’nin sektöründe lider firmalar arasında olmak.

Bize Katılmak İster Misin!

CV GÖNDER